03.02.2023

I na třetí pokus vstřelila Roudnice přes 10 branek

Ani ve třetím vzájemném utkání se Kobrám nepodařilo ubránit útočnou sílu Roudnice. Aktuálně první tým soutěže nedal svým soupeřkám šanci, když v každé třetině nastřílel po čtyřech brankách. Jedinou branku domácích vsítila v 60. minutě Veronika Prošková a aspoň částečně korigovala konečný stav. Soupeřky se tak rozešly stejným výsledkem jako ve druhém kole, kdy Roudnice rovněž vyhrála na pražském ledě 1:12. Brankářka Jaroslava Soukupová sice dvanáctkrát inkasovala, zároveň ale zastavila uctyhodných 58 pokusů soupeře.

16. kolo, 03.02.2023 v 18:45

HC Roudnice nad Labem

1:12

(0:4, 0:4, 1:4)

Branky a nahrávky: 60. Prošková (Tesařová, Zemánková) - 7. Mynaříková (Malá), 13. Malá (Beránková), 16. Mynaříková (Malá, Simiková), 18. Zimová (Richtrová, Mertová), 24. Vltavská, 27. Malá (Mynaříková), 30. Malá (Bergerová), 40. Mynaříková (Bergerová), 45. Malá (Mynaříková, Simiková), 49. Beránková (Mynaříková), 58. Mynaříková (Jirotková, Malá), 59. Simiková (Zimová). Rozhodčí: Mihálová - Cverna, Sabol. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 43. Střely na branku: 24:70. Průběh utkání: 0:12, 1:12.

HC Kobra Praha: Soukupová - Jandová, Czerweková, Broďáková - Matyašovská, Tesařová (A), Maříková, Nebeská, Kalašová, Zemánková (A), Jurčíková, Kotyrová, Zvěřinová, Prošková, Cvrkalová (C)

HC Roudnice nad Labem: Schölová - Vltavská, Bergerová, Mertová (A), Jirotková - Richtrová, Simiková, Malá (C), Vraná, Mynaříková, Zimová, Louthanová, Beránková (A)