18.11.2022

Emotivní derby s Hvězdou vítězně pro Kobru!

Tadeáš Podolka

Junioři sehráli v pátek silnými emocemi nabitý zápas proti Hvězdě Praha. Po 11 odehraných minutách byl vyloučen Filip Seidler za bitku do konce utkání, stejný trest potkal i hráče soupeře Adama Richtra. Celkem byli domácí vyloučeni desetkrát, hosté z Vokovic sedmkrát. Kobra dvakrát v zápase vedla, stejněkrát ale Hvězda zvládla srovnat. Nakonec stav 2:2 rozsekl ve 47. minutě Mikuláš Odehnal, a tak Braničtí zvítězili poosmé za sebou.

16. kolo, 18.11.2022 v 18:45

HC Hvězda Praha

3:2

(1:0, 1:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 9. Selezněv, 29. M. Rejna (Birjukov), 47. Odehnal (Šesták) – 24. Frank (Štefko, Adam), 31. Jurak (Strnádek). Rozhodčí: Vajda - Karda, Kubas. Vyloučení: 10:7. Využití: Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 49. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

HC Kobra Praha: Simon — Kulinič, Stich, Ismuchambetov, Šesták, Šaklejn, Seidler, Palát, Šeba — Odehnal, M. Rejna, Birjukov, Selezněv, Holec, Judiak, Svoboda, Tichý, Procházka.

HC Hvězda Praha: Šafránek — Strnádek, Kratochvíl, Adam, Richtr, Kubata, Kubas, Hrůšová — Frank, Jurak, Jaroš, Srb, Topol, Ivanovic, Náhončík, Štefko, Štípek.