26.01.2024

Béčko odolalo závěrečnému tlaku a vyhrálo v základní době

Martina Nová

Branické béčko vstoupilo do utkání proti TNP Praha tou správnou nohou. První třetinu ovládlo a zdálo se, že nebude mít problém zápas dotáhnout do zdárného konce v základní hrací době. Po bezgólové prostřední periodě následovala divoká třetí třetina. Nejprve béčko odskočilo na rozdíl tří branek, jenže soupeř zahrozil. Stáhl průběžné skóre na 4:3. Kobra si pojistila náskok trefou Hrubého a udělala dobře, protože ještě v závěrečné minutě hosté snížili na finálních 5:4.

19. kolo, 26.01.2024

HC TNP Praha

5:4

(3:1, 0:0, 2:3)

Branky a nahrávky: 6. Sovík (Procházka), 13. Šálek (Svoboda), 14. Mucha (Zmeškal, Hrubý), 41. Zmeškal (Hrubý), 49. Hrubý (Šubrt) - 9. Šramota (Rulf), 48. Mišner (Šramota), 49. Novák (Červený), 60. Novák (Král). Rozhodčí: Flegl - Bělčík, Lužný. Vyloučení: 3:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:4.

HC Kobra Praha: Remeš - Zmeškal, Svoboda, Procházka, Maciboba - Mužík, Gron, Hrubý, Zemánek, Šubrt, Šálek, Sovík, Michalů, Mucha, Veselský.

HC TNP Praha: Oliva - Šulc, Novák, Major, Rulf, Kazda, Švaříček, Urych - Mrázek, Červený, Král, Bílek, Šramota, Štěpán, Neuman, Mišner, Horáček.