06.01.2024

Start roku 2024 pro béčko bez bodů

Martina Nová

První zápas v novém roce sehrálo branické béčko na ledě Berounských Medvědů. Hosté šli jako první do vědení už ve 4. minutě, jenže poté se slova ujali domácí a Pražané po zbytek zápasu jen dotahovali. V závěru třetí třetiny se ještě pokoušeli srovnat, ale nakonec utkání dospělo do konečného výsledku 3:4 a Kobra odjela domů bez bodů.

16. kolo, 06.01.2024

HC Berounští Medvědi

4:3

(2:2, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 10. Šesták (Halman, Kyclt), 11. Halman (Gebhart), 23. Rynda (Mikáska), 47. Rynda (Mikáska, Liška) - 4. Mucha (Veselský), 17. Sovík (Zemánek, Šubrt), 50. Gron (Hrubý). Rozhodčí: Doubek - Matějček, Huml. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:3.

HC Berounští Medvědi: Suk - Drda, Mužík, Pína, Krasanovský, Šesták, Vacek - Skopový, Rynda, Liška, Kyclt, Halman, Procházka, Gebhart, Hampl, Mikáska.

HC Kobra Praha: Remeš - Maciboba, Svoboda, Procházka - Vencl, Mužík, Gron, Hrubý, Zemánek, Šubrt, Veselský, Šálek, Sovík, O. Zmeškal, Michalů, Mucha, D. Zmeškal.