25.11.2023

Béčko porazilo Smíchov 4:2 a upevnilo si druhé místo v tabulce

Martina Nová

V rámci 12. kola Krajské soutěže mužů Středočeského kraje vyzval Smíchov 1913 pražskou Kobru. Braničtí po celý zápas určovali tempo hry a odskakovali o gól na světelné tabuli. Domácím se nadvakrát povedlo manko smazat, s dalšími trefami hostů už si rady nevěděli. Ve třetí třetině rozhodující trefu přidal Adam Frič a v 60. minutě pečetil tříbodovou výhru Matyáš Hrubý. Kobří béčko tak momentálně obsazuje druhou příčku se ztrátou 8 bodů na první béčko Příbrami a na třetí Sedlčany má náskok 6 bodů.

12. kolo, 25.11.2023

HC Smíchov 1913

2:4

(1:1, 0:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 19. Talácko (Homolka), 44. Pressler (J. Kasík) – 3. Michalů (Hrubý), 29. Hrubý (Michalů, Mucha), 52. Frič (Vencl, Zemánek), 60. Hrubý (Mucha, Svoboda). Rozhodčí: Výborný – Lužný, Sabol. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.

HC Smíchov 1913: Irlbek – Erwin, Fetterle, Krupka, J. Kasík – Pressler, Kovář (C), Vyskočil, Homolka, Šnajdr, Talácko, F. Kasík (A).

HC Kobra Praha: Mouček – Svoboda, Frič, Procházka, Maciboba – Vencl, Mužík, Gron (C), Hrubý, Zemánek, Michalů, Sovík, O. Zmeškal, Mucha, D. Zmeškal.