12.11.2023

Béčko se přiblížilo čelu tabulky, ztrácí tři body

Martina Nová

V nedělním klání se kobří béčko představilo na ledě Hvězdy Kladno, která měla dosud nelichotivou bilanci 7 porážek ze 7 zápasů. Body byly v podstatě povinností, kterou Braničtí splnili. Po polovině zápasu vedli Pražané 4:0 a odhodlali se pustit do branky čerstvou sílu, Moučka vystřídal Remeš. To se málem nemuselo béčku vyplatit, jelikož do konce prostřední části domácí snížili na rozdíl jednoho gólu. Kobra se ale o přestávce vzpamatovala a ve třetí třetině rozhodla o svém jednoznačném vítězství 7:3. Díky tomu obsazuje po víkendu 3. místo ve své tabulce s pouhou ztrátou tří bodů na první Nymburk.

10. kolo, 12.11.2023 v 17:30

HC Hvězda Kladno

Branky a nahrávky: 34. Křepelka (Náprstek), 37. Křepelka, 38. Řehák (Křepelka) - 7. Veselský (Maciboba), 8. Gron (Veselský, Sovík), 26. Sovík (Šubrt), 27. D. Zmeškal (Šubrt), 45. Sovík (Gron, Šubrt), 50. Zemánek (Maciboba), 51. D. Zmeškal (Gron). Rozhodčí: Doskočil, Kazatel. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 20. Průběh utkání: 0:4, 3:4, 3:7.

HC Hvězda Kladno: Škripko - Kratochvíl, Matula, Longauer, Vrkota, Vrbka, Trachta, Znamenáček - Chromý, Křepelka, Skála, Stach, Řehák, Průcha, Náprstek, Burian.

HC Kobra Praha: Mouček (31. Remeš) - Svoboda, Frič, Procházka, Maciboba, Klapka - Mužík, Gron, Zemánek, Šubrt, Veselský, Sovík, O. Zmeškal, D. Zmeškal.