14.10.2023

Kobra otočila zápas v Hořovicích

Martina Nová

Utkání proti Hořovicím se nevyvíjel pro Pražany dobře. V úvodní dvacetiminutovce třikrát inkasovali a po 20 minutách došlo na střídání brankářů. Přestávka však Kobře vehnala čerstvou krev do žil a vyrovanala. Následovala přetahovaná, která vyvrcholila ve třetí třetině, kdy tříbodové vítězství svému celku zajistili Lukáš Michalů a Jan Šubrt.

6. kolo, 14.10.2023

HC Cvočkaři Hořovice

5:7

(3:0, 1:3, 1:4)

Branky a nahrávky: 25. Zmeškal (Svoboda), 29. Mucha (Sovík), 31. Zmeškal (Svoboda, Sovík), 45. Zmeškal (Sovík, Vencl), 46. Gron (Sovík, Vencl), 50. Michalů (Lacina, Gron), 58. Šubrt (Gron). Rozhodčí: Jaška - Havel, Levý. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 15. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3, 4:5, 5:5, 5:7.

HC Cvočkaři Hořovice: Turák - Krejčík, Erben, Sentenský, Heindl, Oravec, Smejkal - Hofbauer, Ondrušek, Kuruc, Vinkl, Matýsek, Čech, Láska, Kudláček.

HC Kobra Praha: Olšar (21. Mouček) - Zmeškal, Svoboda, Gron, Procházka, Klapka - Michalů, Mucha, Šubrt, Sovík, Vencl, Lacina.