08.10.2023

Divočinu proti Žižkovu béčko ustálo, vyhrálo 7:6

Martina Nová

Utkání proti SK Žižkov nabídlo nervydrásající podívanou. Tempo udávala jednoznačně Kobra a hned v první třetině šla do dvoubrankového vedení, které následně domácí vynulovali. V následujícím průběhu Braničtí ještě více zvýšili obrátky a ve 44. minutě vedli vysoko 6:3. Na domácím ledě se však Žižkovští nevzdali a také v tomto případě manko stáhli. Vítěznou trefu nakonec v 59. minutě zajistil Richard Mucha a udělal tečku za divokým duelem.

5. kolo, 08.10.2023 v 15:30

SK Žižkov Praha

6:7

(1:2, 2:2, 3:3)

Branky a nahrávky: 18. Kiac (Táborský, Janiš), 22. Glos (Kašpar, Němec), 31. Čvančara (Fojt), 50. Krupka (Čvančara, Glos), 54. Čvančara, 58. Čvančara (Glos) – 10. Frič (Mucha, Klapka), 11. Svoboda (Klapka, Sovík), 24. Gron (Zmeškal), 37. Šubrt (Mužík, Gron), 42. Mucha (Zmeškal, Gron), 44. Gron, 59. Mucha (Svoboda, Zmeškal). Rozhodčí: Výborný – Durčan, Stejskal. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 10. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:6, 6:6, 6:7.

SK Žižkov Praha: Krásný – Němec, Koliha, Starý, Adam, Fojt (A), Gross – Janiš, Kašpar (C), Krupka, Racek, Čvančara, Glos, Rosenberg, Kiac, Táborský (A), Golis.

HC Kobra Praha: Remeš – Klapka, Zmeškal, Svoboda, Gron (C), Procházka, Frič – Mucha, Šubrt, Sovík, Mužík, Zemánek, Zmeškal, Tůma.