01.10.2023

Béčko padlo v derby doma 2:6

Martina Nová

V Braníku B-tým vyzval soka ze severu Prahy, avšak podívaná se domácímu publiku moc nelíbila. Letňany si hned od první minuty šly za vítězstvím a Kobra nezvládla patřičně vzdorovat. Mírný odpor učinili ve druhé dvacetiminutovce Jakub Mužík a Ondřej Zmeškal, více než změnu skóre to ale nepřineslo. Letci zvítězili 6:2 i přesto, že neproměnili trestné střílení a ve 39. minutě obdržel trest do konce utkání Lukáš Havlíček.

4. kolo, 01.10.2023 v 12:15

HC Letci Letňany

2:6

(0:1, 2:4, 0:1)

Branky a nahrávky: 32. Mužík (Hrubý, F. Svoboda), 39. Zmeškal (Gron, Sovík) - 1. Divíšek (Remeň), 24. Havlíček (Stromko), 28. Pojkar (Divíšek, Stromko), 31. Divíšek (Havlíček, Remeň), 37. Divíšek, 59. Bogola (Brokl). Rozhodčí: Hodač - Hradil, Pěta. Vyloučení: 3:6, navíc Havlíček 5 min + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 11. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6.

HC Kobra Praha: Mouček - Kadlec, Zmeškal, F. Svoboda, Gron, Procházka, Frič - Mucha, Šubrt, Sovík, Mužík, Hrubý, Zemánek, Zmeškal, Michalů, Tůma.

HC Letci Letňany: Janura - Remeň, Křivanec, Halbych, Vosmík, Pojkar, Prokop, Matoušek - Bogola, Jošt, Brokl, Divíšek, Stromko, L. Svoboda, Havlíček, Šturm, Jetmar.