23.09.2023

Kobra rozstřílela Medvědy 7:4

Martina Nová

Kromě střelecké přestřelky nabídl duel Kobry a Medvědů také řadu trestů a vyhrocených momentů. Ihned od začátku utkání si domácí z Braníku šli za vítězstvím a nenechali Beroun se příliš rozkoukat. Dvěma góly ke konečnému výsledku 7:4 přispěl Matyáš Hrubý a také Jakub Mužík, jenž ještě dvakrát nahrával. Mistrem asistencí se však ukázal býti David Sovík, který rozehrál hned čtyři gólové akce. Kaňku na vítězstném klání zanechalo vyloučení do konce utkání Filipa Maciboby ve 38. minutě za faul kolenem. Aby toho nebylo málo, tak v 55. minutě odešel předčasně do sprch ještě berounský Lukáš Hampl za silné urážky.

3. kolo, 23.09.2023 v 17:15

HC Berounští Medvědi

7:4

(3:0, 2:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 5. Gron (Zemánek, Sovík), 10. Svoboda (J. Mužík, Zemánek), 13. Hrubý (Zemánek), 24. J. Mužík (Hrubý), 32. J. Mužík (Sovík, Mucha), 53. Mucha (Sovík), 54. Hrubý (Sovík, J. Mužík) - 22. Halman (Kyclt), 36. Šesták, 45. Vacek (Skopový), 56. M. Mužík (Nejepsa). Rozhodčí: Píša - Cverna, Stejskal. Vyloučení: 10:15, navíc Maciboba 5 min + do konce utkání, Hampl OT do konce utkání. Využití: 3:0. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:3, 7:3, 7:4.

HC Kobra Praha: Mouček (Remeš) - Zmeškal, Maciboba, Svoboda, Gron, Procházka, Frič - Sovík, J. Mužík, Hrubý, Zemánek, Zmeškal, Tůma, Mucha, Kadlec, Michalů.

HC Berounští Medvědi: Mrhálek (Vozdecký) - M. Mužík, Drda, Pína, Krasanovský, Šesták, Gebhart, Vacek - Skopový, Liška, Kyclt, Halman, Jeřábek, Nejepsa, Procházka, Hampl, Mikáska.