16.09.2023

Divočinu v Příbrami béčko neustálo

Martina Nová

V rámci druhého kola čekalo kobří zálohu jiné béčko, a to z Příbrami. Domácí vkročili do utkání pravou nohou, nicméně záhy Braničtí odpověděli zásluhou Matyáše Hrubého. Dlouho to vypadalo na vyrovnanou bitvu, ve které sice Středočeši tahali za delší konec provazu, nicméně výsledkově nebylo nic rozhodnuto. Chléb se začal lámat v polovině zápasu, kdy domácí využili přesilovku a odskočili na rozdíl dvou gólů. Ve třetí třetině se to na ledě ještě více vyostřilo, a dokonce se dva hráči museli odebrat do sprch předčasně. Hosté šli v následujícím dějství znovu do čtyř a domácí přidali další dvě trefy. V 59. minutě jen korigoval stav na 5:2 David Sovík.

2. kolo, 16.09.2023 v 17:15

HK Příbram 99

5:2

(2:1, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 2. Ziopulos, 15. Fortelka (Komínek, Bauer), 31. Bauer (Ziopulos, Hyspecký), 51. Bauer (Fortelka), 57. Klemš (Buchta, Fortelka) - 5. Hrubý (Svoboda), 59. Sovák (Zmeškal, Hrubý). Rozhodčí: Jaška - Borkovec, Jelínek. Vyloučení: 12:13, navíc Ziopulos 5 min + do konce utkání, Frič 5 min + do konce utkání. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2.

HK Příbram 99: Froňka - Buchta, Ziopulos, Bílik, Hyspecký - Komínek, Dallas, Smejtek, Sirotek, Stoklasa, Silbernágl, Fortelka, Bauer, Klemš.

HC Kobra Praha: Remeš (Mouček) - Zmeškal, Svoboda, Gron, Procházka, Maciboba, Frič - Šubrt, Sovík, Mužík, Hrubý, Zemánek, Zmeškal, Michalů, Tůma, Šálek.