28.09.2022

Lvice pod vedením sester Halounových přestřílely Kobry

Šimon Sýkora

Ani třetí utkání nevyšlo. Domácí hráčky ukázaly od začátku svou útočnou sílu. V první třetině padla jediná branka, v dalších ale přidaly Lvice po čtyřech. Kobry dokázaly skóre korigovat jedenáct minut před koncem brankou Reginy Tesařové. Premiéru v kobřím dresu si odbyla gólmanka Martina Konášová, která poslední tři sezóny hrála za šestou a sedmou třídu Kobry. Bodově v utkání byly nejvíce vidět dvojčata Alexandra (3+3) a Sandra Halounové (3+2).

3. kolo, 28.09.2022 v 16:00

HC Berounské lvice

9:1

(1:0, 4:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 6. Staňková (Zárybnická), 21. Halounová A. (Halounová S.), 29. Staňková (Sládková), 30. Tomasco (Šeflová), 31. Halounová A. (Halounová S., Genčevová), 41. Halounová S. (Halounová A., Štěpánová), 42. Halounová A. (Zárybnická), 45. Halounová S. (Halounová A.), 51. Halounová S. (Halounová A.) - 50. Tesařová (Prošková, Zemánková). Rozhodčí: Karda - Dyk, Foltýn. Vyloučení: 0:0. Diváci: 19. Průběh utkání: 8:0, 8:1, 9:1.

HC Berounské lvice: Dvořáková - Máchová, Genčevová, Sládková, Halounová S. (A), Tótová, Šeflová, Kratochvílová, Štěpánová, Halounová A., Staňková, Zárybnická, Voříšková, Tomasco (C)

HC Kobra Praha: Soukupová (40. Konášová) - Jandová, Czerweková, Kocourková, Broďáková - Zvěřinová, Matyašovská, Hrivňáková, Maříková, Zemánková (A), Solařová, Prošková, Kučerová, Kalašová, Tesařová (A), Čermáková, Jůzková, Žďánská, Cvrkalová (C)