17.12.2022

Poslední utkání roku vítězně, Kobra porazila i druhý příbramský tým

Po týdnu se béčko utkalo s druhým celkem z Příbrami v soutěži. Na svém ledě přivítalo Příbram B, béčko druholigového Baníku. Do utkání vstoupili domácí lépe, v sedmé minutě vedli po brance Jana Šubrta. Soupeř po necelé minutě srovnal, ale po minutě další poslal svůj tým zpět do vedení David Sovík. Po této brance se již hosté na srovnání nezmohli. Ve druhé části zvyšoval Matyáš Hrubý na 3:1, ve třetí přidal druhou branku na 4:2. Necelých pět minut před koncem pečetil skóre Richard Mucha. Utkání bylo velmi plodné co do udělených trestů. Na obou stranách padlo devět dvouminutových vyloučení, po závěřečném hvizdu dostal dvacetiminutový trest hostující Peterka po napadení rozhodčího. Další utkání čeká branickou zálohu v lednu v Nymburku, první měření sil dopadlo lépe pro celek z Prahy - 5:2.

15. kolo, 17.12.2022 v 20:30

HC Příbram B

5:2

(2:1, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 7. Šubrt (Maciboba), 9. Sovík (Šálek), 25. Hrubý (Sovík, Gron), 38. Hrubý (Zmeškal, Svoboda), 56. Mucha (Hrubý, Svoboda) - 8. Grubner (Šmejkal), 27. Anděl (Grubner). Rozhodčí: Vajda - Kubas L., Kubas M. Vyloučení: 9:9, navíc Peterka (Příbram) OK za fyzické napadení rozhodčího kat. III. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 17. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 5:2.

HC Kobra Praha: Mouček - Procházka, Svoboda F., Maciboba (A) - Hrubý, Veselský, Gron (C), Lacina, Michalů, Zemánek, Šubrt, Mužík, Šálek, Zmeškal D., Sovík, Mucha

HC Příbram B: Vávra - Grubner, Horáček, Dolejš, Pokorný, Matouš (C) - Anděl, Císař, Peterka, Svoboda P., Beneš, Šmejkal (A), Mácha (A), Flieger