13.03.2022

Juniorce se třetí duel play-down nepovedl, Vsetín má mečbol

Vojtěch Martinek

Dosud vyrovnaná a napínavá série o udržení ve druhé nejvyšší juniorské soutěži se v neděli přesunula na Valašsko, přičemž třetí bitva pražské Kobře vůbec nevyšla. Na legendárním Zimním stadionu Na Lapači utrpěla vysokou porážku 1:7, přičemž pod jediný její gól se podepsal Michal Novák. Vsetín tak má mečbol a již zítra může poslat branické hráče do Regionální ligy juniorů, naopak hosté se budou snažit vybojovat pátý zápas.

PD3, 13.03.2022 v 12:00

VHK ROBE Vsetín

Branky a nahrávky: 3. Bachánek (Przybyla, Sviták), 9. Horský (Ramert, Čapka), 19. Ramert (Przybyla, Bachánek), 46. Bednařík (Čapka, Sviták), 50. Horský (Przybyla, Ramert), 54. Horský (Fojtík, Bachánek), 56. Przybyla (Horský, Ramert) – 23. Novák (Štípek). Rozhodčí: Koziol – Gančarčík, Hranoš. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 42:27. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1.

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Fojtík, Prčík, Čapka, Sýkora, Machů, Sviták (A), Mojžíš – Maštalíř, Janíček, Veselý, Pryzbyla, Jurek, Bednařík (C), Ramert, Bachánek (A), Horský, Broža.

HC Kobra Praha: Volevecký – Kulinič, Šesták, Skorčík, Svach, Cichoň, Kalajev – Bauer, Bareš, Černý, Rejna, Čermák, Skoupý, Svoboda, Ribarovski (C), Štípek, Čečetka, Novák.