06.03.2022

První zápas dopadl vítězně, béčko je blíže třetímu místu

Kobra první utkání o třetí místo zvládla, za celou hru nepustila soupeře do vedení. První branku utkání vstřelil Dominik Zmeškal. Smíchov sice krátce na to srovnal, další se ale prosadil David Sovík, Kobra však další vyrovnání nepřipustila. Na dvoubrankový rozdíl zvyšoval Tomáš Gron, a i když krátce po začátku druhé třetiny snížili smíchovští, patřila tato třetina Kobře. Postupně nastříleli branky Jan Ksandr, podruhé Sovík s Gronem, a Ondřej Zmeškal. Ve třetí části již jen domácí korigovali na závěrečných 4:7. Odvetné utkání je na programu v sobotu, v případě výhry může béčko zvrátit sérii na svou stranu.

MF1, 06.03.2022 v 16:45

HC Smíchov 1913

4:7

(1:3, 1:4, 2:0)

Branky a nahrávky: 7. Vávra (Šilhan, Marek), 21. Dongres M. (Šilhan), 55. Sůva (Švarc), 60. Šilhan - 4. Zmeškal D. (Sovík, Hrubý), 9. Sovík, 15. Gron (Šálek), 21. Ksandr (Hrubý, Sovík), 23. Sovík (Křepelka), 29. Gron, 37. Zmeškal O. (Ksandr). Rozhodčí: Vajda - Lužný, Kubas. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:7, 4:7.

HC Smíchov 1913: Aberle (23. Náhončík) - Štefan, Krejčí, Švarc, Melovič, Kasík J. - Sůva, Šilhan, Král, Marek M., Kasík F., Marek J., Kyclt, Dongres M. (C), Vávra, Ďurný

HC Kobra Praha: Mouček - Sládek, Svoboda, Křepelka, Zmeškal O., Maciboba (A) - Šálek, Michalů, Hrubý, Tichý, Gron (C), Zmeškal D., Šubrt, Sovík, Zemánek, Ksandr