12.02.2022

Béčko vyhrálo nejvyšším skóre v sezóně, rozstřílelo TNP 7:2

Kobra prakticky celé utkání držela otěže, zezadu jí jistil Václav Mouček. Skóre otevřel Dominik Zmeškal v přesilové hře. O pár minut později hosté zvyšovali dalšími dvěma brankami. Nejprve se trefil kapitán Tomáš Gron, následoval ho David Sovík. I ve druhé třetině pálilo přesně pouze branické béčko, opět třemi zásahy. Takzvaný čistý hattrick si vystřílel Matyáš Hrubý. V poslední části nejprve TNP dvěma góly snížilo, ale poslední slovo měli opět hosté. Na konečných 7:2 pečetil David Sovík. Nejproduktivnějším hráčem utkání byl Hrubý (3+1), sekundovali mu Sovík (2+1) a Jan Ksandr (0+3). Béčku zbývá poslední utkání, odložené třetí kolo s Berounem. Zatím není stále jasné, kdy dohrávka proběhne.

20. kolo, 12.02.2022 v 17:30

HC TNP Praha

2:7

(0:3, 0:3, 2:1)

Branky a nahrávky: 47. Mišner (Král), 50. Neumann (Mrázek) - 10. Zmeškal (Hrubý, Brázda), 15. Gron (Tichý, Zmeškal O.), 17. Sovík, 24. Hrubý (Maciboba, Šálek), 28. Hrubý (Ksandr, Sovík), 39. Hrubý (Ksandr), 53. Sovík (Ksandr). Rozhodčí: Výborný - Bednář, Koliš. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 0:6, 2:6, 2:7.

HC TNP Praha: Špirek (39. Lukášek) - Šulc, Švaříček, Rulf, Major, Božilov - Mišner (C), Neuman, Štěpán (A), Šramota, Bílek, Král, Červený, Mrázek

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba (A), Skalík, Procházka, Křepelka, Zmeškal O., Svoboda - Sovík, Michalů, Brázda, Šálek, Hrubý, Zmeškal D., Zemánek, Ksandr, Šubrt, Gron (C), Tichý