20.11.2021

Čtvrtá prohra v řadě, béčko nastačilo na TNP

Smolná série branické zálohy pokračuje i po posledním utkání, i když skóre bylo dlouho vyrovnané. Již v první minutě šli domácí do vedení, ve třinácté zvyšovali na 2:0. Pak ale přišel čas hostů. Nejprve snížil Tomáš Gron, necelou minutu po začátku druhé třetiny srovnal Kristián Ženíšek a hrálo se tak znovu „od nuly“. Vyrovnaný stav ale netrval dlouho, dvěma zásahy se TNP opět dostalo do dvoubrankového trháku. Ve 26. minutě sice ještě snížil Dominik Zmeškal, další branku ale svěřenci Miroslava Zemka nepřidali, přičemž Václav Mouček ještě jednou kapituloval. Béčko tak nedokázalo navázat na výhru z prvního vzájemného utkání.

10. kolo, 20.11.2021 v 17:30

HC TNP Praha

5:3

(2:1, 3:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Horáček (Štěpán), 13. Neuman (Božilov, Šramota), 23. Horáček (Švaříček, Mišner), 25. Šramota (Král T.), 32. Kadaně (Novák P., Novák L.) - 18. Gron (Šubrt), 21. Ženíšek (Sovík, Zmeškal), 26. Zmeškal (Šálek, Sovík). Rozhodčí: Ovsík - Kubas, Stacho. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3.

HC TNP Praha: Špirek - Švaříček, Rulf, Major, Červený, Novák L., Božilov - Mišner (C), Horáček (A), Kadaně, Neuman, Štěpán (A), Šramota, Novák P., Král T., Slavík, Mrázek

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba (A), Sládek, Svoboda, Skalík, Ženíšek - Sovík, Káninský, Tůma, Michalů, Tichý, Zmeškal, Zemánek, Gron (C), Brázda, Vencl, Ksandr, Šubrt, Šálek