26.09.2020

První bitva s TNP body nepřinesla, béčko na domácí půdě těsně padlo

Vojtěch Martinek


Velká škoda! Svěřenci lodivoda Zemka se v sobotu večer v Braníku střetli s jejich největším konkurentem v boji o titul pražského krajského přeboru – nepříjemným TNP. Hosté už první minutě odskočili do vedení, které se jim ve druhé části povedlo zvýšit o další branku. Béčko pak sice v závěrečné periodě snížilo na rozdíl jediného gólu zásahem Dominika Zmeškala z přesilovky, další kotouč už ale za Lukáška neposlalo, a body tak šly na konto jejich soupeře.


2. kolo, 26.09.2020 v 19:30

HC Kobra Praha

HC TNP Praha

1:2

(0:1, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 48. Zmeškal D. (Dostál, Šubrt) – 1. Mišner (Mrázek), 26. Kazda (Božilov). Rozhodčí: Hrdlička – Malík, Havel. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. Diváci: 68. Střely na branku: 24:49. Průběh utkání: 0:2, 1:2.

HC Kobra Praha: Mouček – Maciboba (A), Procházka, Svoboda, Škutina, Zmeškal O., Suda – Král J., Lacina (A), Michalů, Klešč, Zmeškal D., Zemánek, Gron (C), Dostál, Šubrt, Malovický.

HC TNP Praha: Lukášek – Kazda, Rulf, Major, Novák L., Božilov, Valder – Horáček (A), Mišner (C), Neuman, Štěpán (A), Šramota, Bílek, Novák P., Král T., Slavík, Červený, Mrázek.


partneři klubu