20.09.2020

Sezónní premiéra Kobrám nevyšla, s Děčínem padly vysoko 1:9

V druhém kole druhé soutěže odehrály ženy z Kobry svůj první soutěžní zápas nové sezóny. Na svém ledě přivítaly Děčín, který sestoupil v předchozí sezóně z první ligy. Ačkoliv na střely byla hra vyrovnaná (domácí prohrály 36:41), v produktivitě byl jednoznačně efektivnější soupeř z Děčína. Hlavně díky kapitánce Dominice Forejtové (4+5) a její asistentce Natálii Hrdé (4+1) vyhrály medvědice vysoko 9:1. Děčín dal v každé třetině tři branky, až dvě a půl minuty před koncem se podařilo překonat Kobrám brankářku Evu Seidlovou. Bývalou Kobru překonala domácí ostrostřelkyně Veronika Prošková. Poněkud nešťastný comeback tak zaznamenala branická obránkyně Štěpánka Čtvrtníčková, která odehrála naposledy soutěžní zápas v sezóně 2009/2010. Další utkání zavítají Kobry na led Esy.

2. kolo, 20.09.2020 v 14:30

HC Děčín

1:9

(0:3, 0:3, 1:3)

Branky a nahrávky: 58. Prošková (Václavíková, Nebeská) - 4. Hrdá (Forejtová), 17. Forejtová, 19. Forejtová (Rocheltová), 21. Hrdá (Forejtová), 32. Forejtová (Hrdá), 34. Hrdá (Forejtová), 45. Rocheltová (Forejtová), 47. Forejtová, 58. Hrdá (Forejtová). Rozhodčí: Černohlávek, Hána. Vyloučení: 3:3, navíc Čtvrtníčková (KOB) 10 osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 18. Střely na branku: 36:41. Průběh utkání: 0:9, 1:9.

HC Kobra Praha: Soukupová - Čtvrtníčková, Cvrkalová (A), Kocourková, Zvěřinová, Broďáková, Fantová - Tesařová, Solařová, Václavíková (A), Kalašová, Prošková, Benešová (C), Nebeská, Jarolímková

HC Děčín: Seidlová - Kroftová, Ajchlerová, Hnídková, Zelingerová, Albrechtová, Hueberová (A), Rocheltová, Vacková, Forejtová (C), Klabanová T., Klabanová A., Lejčíková, Žilková, Hrdá (A)