07.12.2019

Kobra porazila ambiciózní TNP i podruhé, uniká na čele tabulky

I ve druhém vzájemném střetnutí vítězí hráči béčka nad TNP Praha. První branku vstřelil ve druhé třetině kapitán Tomáš Gron při přesilovce 4 na 3, o pár minut později ale soupeř srovnal z trestného střílení. I na následnou branku Matěje Malovického dokázali hosté odpovědět, rozhodla tak druhá branka domácího kapitána tři a půl minuty před koncem utkání. Do prázdné sítě pečetil výsledek také druhou brankou v zápase Matěj Malovický. Svůj tým výrazně podržel brankář Mouček, který pustil pouhé dvě branky ze 49 střel. Díky této výhře se Kobra osamostatnila na špičce Pražského přeboru s tříbodovým náskokem na svého dnešního soupeře.

13. kolo, 07.12.2019 v 21:00

HC TNP Praha

4:2

(0:0, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 25. Gron (Slanina, Svoboda), 29. Malovický (Dostál, Zemánek), 57. Gron, 60. Malovický (Svoboda, Zmeškal) - 28. Mišner (TS), 52. Horáček (Kadaně, Valder). Rozhodčí: Jebavý - Bednář, Jurak. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Střely na branku: 28:49. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2.

HC Kobra Praha: Mouček - Kohel, Maciboba (A), Sládek, Procházka, Kastner, Svoboda - Král J., Lacina (A), Michalů, Slanina, Zmeškal D., Zemánek, Šubrt, Malovický, Novák S., Gron (C), Mužík, Dostál

HC TNP Praha: Lukášek - Kazda, Rulf, Major, Zima, Novák L., Božilov - Horáček (A), Mišner (C), Kadaně, Neuman, Šramota, Bílek, Král T., Valder, Mrázek