16.11.2019

Béčko porazilo Letňany, i podruhé výsledkem 6:3

Do zápasu nastoupil po zranění rozehrávající se hráč A týmu, Michal Slanina. Hned v první minutě si připsal asistenci na Gronův gól. Po první třetině vedli hráči Kobry v Letňanech 3:1. A i když ve třetí části Letci snížili na jednobrankový rozdíl 3:4, braničtí si výhru nenechali utéct. Body si tentokrát hráči rozdělili téměř rovnoměrně, dvoubodoví byli pouze Tomáš Gron (2+0) a Matěj Malovický (1+1). Drží si tak stále první místo s jednobodovým náskokem na druhé TNP, které má zápas k dobru.

10. kolo, 16.11.2019 v 17:00

HC Letci Letňany

3:6

(1:3, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 15. Hanuš (Kvaček), 38. Husák (Poljanyčka), 49. Horák (Šilhan, Gebell) - 1. Gron (Dostál, Slanina), 7. Mužík, 20. Zemánek (Šubrt, Malovický), 21. Gron (Svoboda), 51. Novák (Zmeškal), 54. Malovický (Kohel, Michalů). Rozhodčí: Výborný - Stacho, Karda. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 76. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 3:4, 3:6.

HC Letci Letňany: Sljusarčuk - Vrba, Gebell (C), Uhlíř (A), Hanuš - Urban, Šilhan, Husák, Poljanyčka, Horák, Kvaček

HC Kobra Praha: Mouček - Kohel, Maciboba (A), Sládek, Zmeškal, Procházka, Svoboda - Lacina (A), Michalů, Slanina, Zemánek, Šubrt, Malovický, Novák, Gron (C), Mužík, Dostál