17.11.2019

Kobry uspěly v Lovosicích vysoko 9:1 a drží se na špičce

Šimon Sýkora

Ačkoliv byl pražský tým veden jako domácí, zápas se odehrával na ledě Lovosic. Branky si Kobry rozdělily rovnoměrně do všech třetin, v každé vstřelily soupeřkám po třech brankách. Hattrick si připsala kapitánka Silvie Benešová (3+1), tři body nasbírala Veronika Prošková (2+1). V brance nastoupila dvojka Veronika Voříšková, která za svá záda pustila kotouč až v 58. minutě utkání. Pražanky aktuálně po polovině odehraných utkání okupují druhou příčku s bodovou ztrátou na první Jičín. Ten má však výhodu dvou neodehraných utkání.

10. kolo, 17.11.2019 v 16:00

HC Lovosice

Branky a nahrávky: 5. Benešová S. (Kocourková), 11. Benešová S. (Broďáková), 20. Prošková, 22. Prošková (Fantová), 36. Benešová S. (Knoppová), 40. Fantová (Václavíková), 45. Kocourková (Prošková, Václavíková), 50. Broďáková (Tesařová), 56. Knoppová (Jarolímková, Benešová S.) - 58. Kančiová A. (Koukalová). Rozhodčí: Janda - Beneš, Hubínek. Vyloučení: 1:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 25. Střely na branku: 50:8. Průběh utkání: 9:0, 9:1.

HC Kobra Praha: Voříšková - Kocourková, Fantová, Cvrkalová, Broďáková - Prošková, Řezníčková, Benešová S. (C), Tesařová, Nebeská, Knoppová, Václavíková (A), Jarolímková

HC Lovosice: Zalabáková - Kučerová, Vozárová (C), Jasanová, Jarolímová, Nováková - Růžičková, Beznosková, Koukalová, Kančiová A., Berešová, Vnoučková, Kančiová Z.