10.10.2020

V posledním zápase před pauzou vyhrály Kobry v Lovosicích

Dva dny před nuceným přerušením veškerých sportovních utkání vyrazily branické hokejistky na led posledních Lovosic. Duel hraný již od 13 hodin otevřela v šesté minutě Barbora Šebíková, o minutu později zvyšovala snajperka Veronika Prošková. V první třetině přidala na 3:0 ještě Jennifer Řezníčková, následně však domácí snížily brankou Kláry Růžičkové. Pro Lovosice šlo o vůbec první branku v sezóně po třízápasovém půstu. Krátce po zahájení druhé periody vstřelila vítěznou branku Alexandra Kalašová, o čtyři minuty později si připsala druhý střelecký zářez v utkání. Takzvaný gól do šatny vsítila opět Veronika Prošková, Kobry tak o druhé pauze vedly 6:1. V poslední části nejprve dvakrát snížily domácí hráčky, jako poslední se na střeleckou listinu zapsala Adéla Nebeská.

5. kolo, 10.10.2020 v 13:00

HC Lovosice

3:7

(1:3, 0:3, 2:1)

Branky a nahrávky: 14. Růžičková (Doubková), 44. Koukalová (Kančiová, Nademlejnská), 53. Soukupová (Bartošová) - 6. Šebíková (Skořepová), 7. Prošková (Hrivňáková, Nebeská), 13. Řezníčková, 21. Kalašová (Cvrkalová), 25. Kalašová (Prošková, Šebíková), 39. Prošková (Nebeská), 58. Nebeská (Skořepová). Rozhodčí: Folk - Lauko, Kurtin. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. Diváci: 0 (hráno bez diváků). Střely na branku: 14:46. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6, 3:6, 3:7.

HC Lovosice: Zalabáková - Vozárová (C), Nováková J. - Kančiová, Nováková M., Koukalová, Růžičková, Nademlejnská, Doubková, Bartošová, Soukupová, Beznosková

HC Kobra Praha: Soukupová - Cvrkalová (A), Fantová - Tesařová, Šebíková, Peroutková, Nebeská, Skořepová, Hrivňáková, Prošková (C), Řezníčková, Kalašová, Matyašovská