12.09.2019

Dorostenci v prvním kole vyplenili Kladno

Libor Kokoška

Braničtí dorostenci slaví na úvod extraligové sezóny důležité vítězství proti PZ Kladno. Gólové konto čtvrtečního utkání otevřel Angličan Jefferson Mark Rejna svou premiérovou trefou v dresu Kobry v 5. minutě. O tři minuty se hostující hráči mohli opět radovat, Ondřej Mašek přesně našel Matěje Půlpána a ten skóroval. Na 3:0 navyšoval ve 34. minutě gólovou trefou Lukáš Strnad. Kobra si tak z Kladna odvezla cenné tři body a posunula se na čelo soutěžní tabulky.

1. kolo, 12.09.2019 v 16:00

PZ Kladno

0:3

(0:2, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 5. Rejna (Bauer, Nápravník), 8. Půlpán (Mašek), 34. Strnad (Půlpán). Rozhodčí: Vojtěchovský - Nekvapil, Kučera. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 31:44. Průběh utkání: 0:3.

PZ Kladno: Liemann (Hykel) – Stich, Rubáček (C), Deniger, Jánský, Melichna, Horn, Trojna, Pospíšil, Vosyka, Hanousek (A), Šilhavý, Zukriegel (A), Jechumtál, Mikeska, Rynda, Cihelka, Typolt

HC Kobra Praha: Peyerl (Kadlec) – Kalajev, Jiráček, Nápravník A., Bucek (A), Mašek, Frydrich, Král (C), Nápravník O., Čečetka, Půlpán, Halfar, Rejna, Strnad, Bauer, Krásný, Valkoun