10.11.2025

Kobra bude cestovat do Milevska

Roman Štěrba

V rámci 14. kola 2. Ligy - Západ sehraje ve středu Kobra utkání v Milevsku. Úvodní buly je naplánováno na 18:30.

Milevsko je nováček české 2. Ligy - Západ, ale zatím předvádí výtečné výkony. Po 13 odehraných zápasech má na kontě 21 bodů a nachází se na pátém místě tabulky. V posledních pěti zápasech dvakrát prohrálo, a to v Hronově a ve Vrchlabí. Dva duely rozhodla až nastavená část, s Příbramí domácí prohráli v prodloužení, naopak duel s Havlíčkovým Brodem ovládli v nájezdech. V minulém kole rozstříleli na svém ledě Benátky nad Jizerou.

Pražané měli výtečný začátek sezony, nyní ale na ně přišla krize. Kobra už nevyhrála šest zápasů v řadě, poslední výhru zaznamenala skoro před měsícem, když přemohla Vrchlabí. Poté přišla prohra v Písku a v Příbrami. Doma nestačila na Havlíčkův Brod, následně nezvládla výjezd do Benátek nad Jizerou. V minulém zápase dovedla duel s Chebem do prodloužení, ve kterém však nakonec prohrála. V tabulce se tak nachází na sedmém místě s 19 body.

Oba celky se už v této sezoně potkaly, a to hned v prvním kole. Skóre otevřel v první třetině Tomáš Šťastný, ve druhé části přidal dvě branky Dominik Šteiner. Pražský celek si už konec zápasu pohlídal a před svým publikem vyhrál 3:0.

14. kolo, Středa 12.11.2025 | 18:30

HC Milevsko 1934

HC Kobra Praha

Do začátku zápasu zbývá

DENHOD.MIN.SEK.

související články

Aktuálně na webu


partneři klubu