29.10.2022

Po těsném výsledku nestačilo béčko na TNP

Šimon Sýkora

Utkání bylo dlouhou dobu vyrovnané. První branka padla ve 29. minutě a TNP šlo do vedení. O chvíli později srovnal Richard Mucha v přesilovce, ale domácí zvládli opět odskočit. Ve třetí třetině zvýšili dokonce na 3:1, opět v přesilovce snížil Matyáš Hrubý. V závěru ještě Kobra odvolala Václava Moučka, vyrovnat se ale již nepodařilo, naopak TNP jistilo výhru střelou do prázdné branky.

8. kolo, 29.10.2022 v 17:00

HC TNP Praha

4:2

(0:0, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 29. Valder (Bílek, Urych), 34. Štěpán (Bílek, Valder), 50. Neuman (Bílek), 60. Štěpán - 33. Mucha (Frič), 54. Hrubý (Zmeškal, Sovík). Rozhodčí: Durčan, Mihálová. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2.

HC TNP Praha: Oliva - Novák, Major, Urych, Rulf - Mišner (C), Mrázek, Červený, Šramota, Štěpán (A), Valder, Neuman, Bílek

HC Kobra Praha: Mouček - Zmeškal O., Svoboda (C), Maciboba (A), Procházka, Kastner, Frič - Zemánek, Sovík, Mucha, Hrubý, Král, Lacina (A), Šubrt, Michalů, Sládek