06.11.2021

Neúspěšná série pokračuje, béčko padlo s Berounem

První branka padla v 11. minutě. Po Svobodově hákování jel trestné střílení Patrik Nejepsa a Moučka překonal. Deset sekund před druhou třetinou zvyšoval Lukáš Hampl. Oba týmy se více rozstřílely až ve třetí třetině. Nejprve Beroun odskočil v oslabení na tříbrankový rozdíl zásahem Daniela Procházky. Pak se poprvé prosadili domácí, snižoval kapitán Tomáš Gron. Tři minuty před koncem opět hosté odskočili zásluhou Ruslana Vetocheva, o minutu později korigoval skóre na konečných 2:4 Jan Skalík. Kobře se tak nepodařilo odvrátit nepříznivou sérii. Prohrála třetí zápas v řadě a propadla se na poslední místo v tabulce, právě za svého soupeře z Berouna.

8. kolo, 06.11.2021 v 17:15

HC Berounští Medvědi

2:4

(0:1, 0:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 49. Gron, 58. Skalík (Svoboda) - 11. Nejepsa (TS), 40. Hampl (Procházka, Pína), 44. Procházka, 57. Vetoshev. Rozhodčí: Vidim - Hlinka, Ptáček. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 21. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4.

HC Kobra Praha: Mouček - Skalík, Maciboba (A), Sládek, Křepelka, Svoboda - Zmeškal, Slanina, Vencl, Michalů, Šálek, Brázda, Tichý, Ksandr, Káninský, Sovík, Zemánek, Šubrt, Gron (C)

HC Berounští Medvědi: Mrhálek - Vacek, Pína, Vokurka, Drda - Taliján, Vetoshev, Gebhart (C), Matoušek, Moška, Hampl, Procházka, Nejepsa, Liška, Mařík, Skopový