02.10.2021

Dorost v Holešovicích dvě třetiny vzdoroval, Spartě ale nakonec podlehl

Vojtěch Martinek

Dorostence po výhrách nad Technikou a Táborem čekal v sobotu o něco tvrdší oříšek – tentokrát byl na programu souboj se Spartou. Svěřenci Jiřího Doležala náporu papírově silnějšího soupeře dlouho úspěšně vzdorovali, třetí třetina se jim však vůbec nepovedla a po výsledku 11:1 zůstaly všechny body v Holešovicích. Jedinou branku hostů vstřelil Richard Štípek ve druhé třetině.

8. kolo, 02.10.2021 v 13:00

HC Sparta Praha

11:1

(1:0, 2:1, 8:0)

Branky a nahrávky: 6. Potoma (Žmola, Vrabec), 31. Odehnal (Vašíček), 34. Žemlička (Poláček), 42. Žmola (Potoma, Poláček), 43. Křišťan (Port, Vašíček), 47. Žmola (Skuratov), 50. Skuratov (Janský), 53. Vašíček (Jakab), 54. Křišťan (Poláček), 56. Žemlička (Port), 60. Janský (Šeba, Vašíček) – 24. Štípek (Uhlík, Příhoda). Rozhodčí: Kraval – Karda, Stacho. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 46. Střely na branku: 52:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 11:1.

HC Sparta Praha: Kogler – Vrabec, Šeba, Bartoň (C), Janský, Port (A) – Stepanchuk, Vašíček, Odehnal, Potoma, Jakab, Žemlička, Novák, Skuratov, Poláček, Křišťan, Žmola.

HC Kobra Praha: Simon – Mack, Mráz, Cibulka, Nácovský, Seidler (C), Sůsa – Jáchym, Leinweber, Holec, Kovář (A), Palaščák, Štípek, Hřídel, Příhoda, Uhlík, Judiak, Štěpánek.