27.11.2021

Béčko prohrálo popáté v řadě, potřetí nestačilo na Hvězdu

Oproti předchozímu vzájemnému utkání nastoupil v brance Kobry Václav Mouček. Poprvé lovil puk ze své sítě v šesté minutě. Ještě v první třetině sice srovnal Tomáš Gron, víc branek ale braničtí nepřidali. Ve druhé třetině se v rozmezí minuty a půl trefili Tomáš Nacházel, Tomáš Searle a Jan Slavík. Ve třetí třetině padly dvě branky, v oslabení skóroval Tomáš Hlaváč, tři minuty před koncem Michal Láska. Záložní tým Kobry tak prohrál popáté v řadě a má stále jen jednu výhru. V dalším utkání na svém ledě přivítá Smíchov.

11. kolo, 27.11.2021 v 18:55

HC Hvězda Praha

6:1

(1:1, 3:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 6. Veverka (Grim, Procházka), 27. Nacházel (Velas, Chládek), 28. Searle (Cvikl, Hlaváč), 28. Slavík (Herna, Klepáček), 52. Hlaváč (Grim, Herna), 58. Láska (Hradil, Veverka) - 19. Gron (Zemánek, Šubrt). Rozhodčí: Výborný - Havel, Vajda. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 38. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1.

HC Hvězda Praha: Vokatý - Křížek, Grim, Chvála, Adam, Herna, Chládek, Searle - Velas, Veverka, Klečka (C), Hradil, Láska, Procházka, Cvikl, Hlaváč, Nacházel, Slavík, Klepáček

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba (A), Sládek, Svoboda, Skalík, Křepelka, Ženíšek - Sovík, Káninský, Tůma, Michalů, Tichý, Zmeškal, Zemánek, Gron (C), Brázda, Šubrt, Šálek