24.11.2019

Béčko odčinilo jedinou letošní porážku vysokou výhrou 12:2

Jedinou letošní prohru si hráči béčka připsali ve čtvrtém kole na Nikolajce právě proti Žižkovu. Těsnou porážku 5:4 vrátilo svému soupeři vysokou demolicí s výsledkem 12:2. Vítěz zápasu se dal předpovědět již po první třetině, kterou domácí vyhráli poměrem 5:0. Z hlediska bodů byli nejvíce vidět pětibodový Jan Šubrt (3+2), který poslední brankou utkání, ve vlastním oslabení, zkompletoval hattrick. Po čtyřech bodech nasbírali Tomáš Gron a Michal Slanina (oba 2+2). V brance branického celku nastoupil opět Václav Mouček, který si letos v každém startu připsal výhru. Díky výhře Smíchova 1913 nad TNP se navíc dostalo béčko na první místo a TNP jej nemůže přeskočit, i když má neodehraný zápas k dobru. Další utkání je na pořadu příští neděli, Kobra se představí na ledě letošního nováčka z Berouna.

11. kolo, 24.11.2019 v 12:15

SK Žižkov Praha

12:2

(5:0, 4:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 3. Šubrt (Zemánek, Novák), 3. Gron (Michalů), 4. Lacina (Malovický, Dostál), 6. Slanina (Svoboda, Michalů), 8. Mužík (Šubrt), 27. Gron (Slanina), 30. Slanina (Michalů, Gron), 35. Malovický (Sládek), 39. Šubrt (Zmeškal O.), 49. Maciboba (Gron, Slanina), 52. Mužík (Šubrt), 57. Šubrt). Rozhodčí: Vidim - Havel, Vajda. Vyloučení: 5:4, navíc Fojt (ZIZ) 10 minut nesportovní chování. Využití: 1:1. V oslabení: 2:1. Diváci: 24. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 9:1, 9:2, 12:2.

HC Kobra Praha: Mouček - Kohel, Maciboba (A), Sládek, Procházka, Zmeškal O., Svoboda - Lacina (A), Michalů, Slanina, Zemánek, Šubrt, Malovický, Novák, Gron (C), Mužík, Dostál

SK Žižkov Praha: Krásný (8. Bělohlávek) - Sedliský (A), Fojt (A), Starý, Koliha - Hamhalter, Kašpar, Táborský, Polák, Rosenberg, Knápek, Čvančara, Krupka, Kindl (C)