Rozhodly přesilovky, pořád jsme to motali jen na modré, ví Novák

Aleš Skok

Hokejisté Kobry si ve středu připsali v rámci nadstavby druhou prohru v řadě. Tentokrát nestačili na Letce z Letňan v poměru 2:4. O první branku Branických se postaral kapitán Dominik Novák, podle kterého byla ale jasným kamenem úrazu hra v početní výhodě.

S Letci jste prohráli 2:4. Byla klíčová třetí třetina?

Vůbec se to nepovedlo. Udělali jsme zbytečný faul a neproměňovali jsme přesilovky, to je asi tak všechno.

Takže největší kámen úrazu byly přesilovky? Je pravda, že jste jich měli šest, dali jednu a Letňany v nich měly několik šancí.

Je to špatné. My jsme byli rozhození. Nechci se na to vymlouvat, ale máme zraněné některé hráče, kteří přesilovku hrají stabilně. Snažili jsme se to pořád motat na modré. Neměli jsme vůbec střelbu. Dali jsme sice gól na 2:4, ale byla to prakticky naše jediná střela. Je to prostě těžké.

Byla to vaše druhá prohra v nadstavbě v řadě. V kabině zatím vše v klidu?

Máme pořád hlavy nahoře. Vůbec nic se neděje. Víme, že máme tým, který může hrát s kýmkoliv. Žádná deka na nás nepadla. Ty naše prohry nebyly nikterak závratné, nikdo nás brutálně nepřejel. Nadstavba je samozřejmě těžká, jsou tam vyrovnané týmy, je buď, anebo. Byla to druhá prohra o pár gólů, ale hlavu nevěsíme.

Letňany byly favoritem zápasu, ale vy s nimi v sezoně hrajete vždy vyrovnaně. Sedí vám jejich hokej?

Nevím, jestli nám vyloženě sedí jejich hokej. Je to prostě derby, každý to ví a chodí hodně lidí. Hraje se nám dobře, ty kluky známe, ale je to prostě jen o tom, kdo dá víc gólů.

Je něco, co musíte změnit do pátečního zápasu s Chomutovem?

Nemyslím si, že by měly proběhnout nějaké závratné změny. Musíme makat stejně jako v prvních třech utkáních a jít si pro výhru.