HC Kobra Praha - HC Tábor 15.8.2018, 18:00 (přát) || HC Kobra Praha - HC Letci Letňany 5:6

30.01.2018

Nových 34 dětí a pomoc Martina Ručinského, aneb další konání akce Pojď hrát hokej

Barbora Wolfová

P R A H A - V neděli 28.1.2018 se v ranních hodinách opět sešli rodiče, děti, trenéři a hráči A-týmu na ledě stadionu na Braníku. Důvodem byla akce Českého svazu ledního hokeje s názvem Pojď hrát hokej.

Tato akce se koná každý půlrok a v této sezóně, letos poprvé, zavítala opět i na Kobru a tentokrát i s velkou hokejovou hvězdou Martinem Ručinským, olympijským vítězem a trojnásobným mistrem světa, který vynikal právě skvělou bruslařskou technikou.

Malé i větší děti tak mají možnost naučit se základní hokejové krůčky, zjistit jak to chodí na pravých hokejových trénincích a jejich rodiče zjišťují také ty nejdůležitější informace ohledně výchovy mladých hokejových talentů.

K podání informací jsou k dispozici trenéři, hráči A-týmu, kteří zároveň i trénují mládež a další zaměstnanci klubu. Navíc byl k dispozici i Martin Ručinský, který je vzorem právě mnoha mladým začínajícím hokejistům.

Výsledkem akce bylo kromě spousty zábavy a dopoledne plného sportu také 34 nových dětí, které se zapsaly do hokejového světa.

přát., Pátek 17.8.2018 | 17:00

HC Letci Letňany

HC Kobra Praha

Do začátku zápasu zbývá

DNŮ         HOD.            MIN.            SEC.   

související články

06.06.2018

Projekt Kobry byl v televizi

Barbora Wolfová

Aktuálně na webu


partneři klubu