Kobra získala 3. místo v soutěži Puky pomáhají

Klub

Společnost Kaufland, která je partnerem Českého hokeje, je pořadatelem soutěže Puky pomáhají. V rámci této soutěže bylo v sezóně 2023/2024 rozděleno 10 milionů korun do 27 regionů na podporu hokejových mládežnických klubů.

V rámci regionů mohli lidé projevit podporu konkrétnímu klubu hlasováním při nákupu nad 300 korun přímo v obchodním domě Kaufland nebo také online na webových stránkách.

V každém mikroregionu byly uděleny následující ceny:

• 1. místo - účast na turnaji mezi regiony, příspěvek na trenéra ve výši 120 tisíc korun, speciální dresy na turnaj,
  • 2. místo - dresy nebo hokejové vybavení v hodnotě 50 tisíc korun,
  • 3. místo - sportovní výživa v hodnotě 25 tisíc korun.

HC Kobra Praha se umístila v mikroregionu na 3. místě za první Slavií Praha a druhými Letci z Letňan. Symbolický šek si byl převzít v obchodním domě Kaufland vicepresident klubu Patrik Šeba společně s malými hokejisty Kobry.

foto: Natálie Havelková