03.10.2025

Kobra bude hájit neporazitelnost proti Ústí nad Labem

Dominik Zlomek

Kobru Praha čeká v sobotu odpoledne čtvrtý duel v této sezoně. Tentokrát se představí na ledě outsidera z Ústí nad Labem.

Ústí začalo novou sezonu velmi špatně. Tři zápasy, stejný počet porážek. Stejnou bilanci má sice také Most, nicméně alarmující u Ústí je skóre, které činí 0:21. Už před sezonou bylo jasné, že se bude jednat o těžký rok, vedení klubu totiž avizovalo, že chce ligu zachránit a hlavně stabilizovat klub. První utkání jim ale situaci spíše ztížila.

To Kobra je na tom mnohem lépe. Do nového ročníku vstoupila pravou nohou, vyhrála všechna tři utkání a prezentuje se zejména produktivní ofenzivou. Ta se naplno projevila v posledním utkání proti Mostu, ve kterém Pražané otočili výsledek 0:4 pěti góly za sebou.

V produktivitě hráčů však zatím nikdo odstřelený není. Štěpán Turek a Tomáš Šťastný jsou na šesti bodech, za nimi je stálice Kamil Bříška nebo bratři Šteinerové. Mimochodem, před Šťastným stojí velký milník, bod mu schází k tomu, aby ve 2. Lize dosáhl na hranici 500 bodů.

Co se vzájemných střetů v minulé sezoně týče, je na tom lépe Kobra, která vyhrála dva ze tří soubojů.

Zápas začne v sobotu 4. října v 16:00, jako tradičně jej vysílá czechicehockey.tv a onlajny.com.

7. kolo, Středa 15.10.2025 | 18:00

HC Kobra Praha

HC Stadion Vrchlabí

Do začátku zápasu zbývá

DENHOD.MIN.SEK.

související články

Aktuálně na webu


partneři klubu