23.02.2018

V play-off se chceme probojovat co nejdále, hlásí Martin Semrád

Barbora Wolfová

P R A H A - Po další prohře proti Řisutům nám na pár otázek odpovídal Martin Semrád. Střelec prvního gólu Kobry. Kobra už potřetí ze čtyř zápasů vybojovala proti poslednímu týmu z tabulky pouze bod.

Jak hodnotíte utkání proti Řisutům?
Z výsledku jsem zklamaný. A o to více, že jsme měl dojem herní převahy našeho týmu.

Zase Řisuty a vyrovnaný stav, jak to že to proti nim to Kobře nejde?
To nevím. Je těžké hledat jednoduché vysvětlení v něčem tak komplexním, jako je týmový sport.

Dal jste gól, co bys k němu řekl?
Ano. Gól padl po střele z voleje. Dostal jsem přesnou přihrávku od Štajnyho. Verbas výborně zastínili gólmanovi výhled a rána prošla. To byl hezký moment.

Padlo celkem málo gólů, na poměry Kobry, čim to bylo?
Šanci a střel bylo dost. Bohužel neproměněných. Znovu musím opakovat, těžko hledat jednoduché vysvětlení.

Play-off se blíží, tak jaké jsou vaše vize do teto fáze?
Jednoduché. Sbírat výhry a probojovat se co nejdále.

Který z možných soupeřů by vám osobně vyhovoval více?(Jablonec, Děčín, Vrchlabí)
Pro mě osobně by bylo nejlepší Vrchlabí.