18.11.2023

Smolná třetí třetina béčka odvála všechny body

Martina Nová

Utkání na ledě Rakovníka i přes slibnou druhou třetinu nakonec kobřímu béčku žádné body nepřineslo. Braničtí zprvu museli dvakrát dotahovat jednobrankové manko, po první přestávce ale vlétli na led s čerstvými silami a otočili vývoj duelu. Po 40 minutách úspěšně vedli 4:2 a hru měli dobře rozehranou. Jenže ve třetí části měli podobný úspěch domácí, kteří v 60. minutě vsítili rozhodující branku. Kobra tak padla 4:5.

11. kolo, 18.11.2023 v 17:00

HC Rakovník

:

Branky a nahrávky: 11. Klauz (Truksa, Karfus), 23. Vostárek, 40. Vostárek (Karfus), 47. Let (Melč, Janda), 60. Truksa (Karfus) - 13. Gron (Sovík), 25. Hrubý (Zmeškal), 30. Sovík (Klapka), 34. Hrubý (Zmeškal). Rozhodčí: Čajan - Zlatohlavý, Mbumaston. Vyloučení: 5:8, navíc Frič 10 min OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4, 5:4.

HC Rakovník: Růžička - Kiss, Janda - Truksa, Jeschke, Rosa, Klauz, Sedlmayer, Karfus, Zikmund, Vostárek, Dyk, Hoffmann, Bodenger, Melč, Let.

HC Kobra Praha: Remeš - Svoboda, Frič, Procházka, Klapka - Lacina, Zmeškal, Gron, Zemánek, Veselský, Michalů, Hrubý, Mužík, Sovík.