04.11.2023

Drama béčko neustálo, body berou Neratovice

Martina Nová

Již potřetí v řadě se kobří béčko představilo na domácím kluzišti. Tentokrát vyzvalo Neratovice, se kterými se přetahovalo o skóre. Hned po minutě a půl hry šli do vedení hosté, domácí však do konce třetiny stav otočili. V prostřední dvacetiminutovce dokonce povedeným vstupem Pražané odskočili na rozdíl dvou branek, jenže ze strany soupeře nebylo hotovo. Po 40 minutách bylo srovnáno a v závěrečné části to byly Neratovice, které dokázaly rozhodnout. Kobra si tak za porážku 3:4 žádné body nepřipisuje.

9. kolo, 04.11.2023

HC Buldoci Neratovice

3:4

(2:1, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 13. Mužík (Šubrt), 14. Mucha (Sovík), 22. Vencl (Michalů) - Brandejský (Horevaj), 25. Davídek (Horevaj), 39. Prejza (Važanský, Brandejský), 41. Horevaj (Kolaja, Brandejský). Rozhodčí: Jebavý - Havel, Mihálová. Vyloučení: 8:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 24. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4.

HC Kobra Praha: Remeš - Frič, Svoboda, Procházka, Maciboba, Klapka - Vencl, Mužík, Gron,Zemánek, Šubrt, Sovík, Zmeškal, Michalů, Mucha, Zmeškal.

HC Buldoci Neratovice: Vašíček - Horevaj, Kolaja, Prejza, Veselý, Liška - Volf, Brandejský, Važanský, Amler, Davídek, Štukheil, Matoušek.