28.10.2023

Souboj béček vyhrála Kobra, doma porazila Příbram

Martina Nová

Poprvé v sezóně se kobří B-tým utkal proti béčku Příbrami. Na gól se sice čekalo až do 28. minuty, nicméně Pražanům se čekání vyplatilo. Byli to právě oni, kteří trefou Ondřeje Zmeškala v přesilovce otevřeli skóre. I když hosté rychle vyrovnali, Kobře již ve 32. minutě vrátil hubený náskok Petr Zemánek.Tento stav vydřel až do konečné sirény a domácí zvítězili 2:1 za tři body.

8. kolo, 28.10.2023 v 20:30

HC Baník Příbram

2:1

(0:0, 2:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 28. Zmeškal (F. Svoboda, Sovík), 32. Zemánek (Šubrt, Frič) - 30. P. Svoboda (Šmejkal, Šlemenda). Rozhodčí: Hodač - Havel, Durčan. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba, Klapka, F. Svoboda, Frič - Šubrt, Zmeškal, Sovík, Vencl, Mužík, Lacina, Zemánek, Zmeškal, Michalů, Tůma.

HC Baník Příbram: Vávra - Pokorný, Šír, Hlinka, Grubner, Dolejš, Horáček, Šlemenda, Matouš - Císař, Šmejkal, P. Svoboda, Beneš.