09.12.2023

Kobře se v Děčíně stala osudnou druhá část

Druhá prosincová sobota zavedla svěřence trenéra Šeby na půdu Děčína, odkud si Braničtí zpět domů body nepřivezli. Kobra vinou hlavně nepovedené druhé třetiny na severu Čech prohrála vysoko 3:10, přičemž pod hostující zásahy se podepsali Tomášové Šťastný a Urban. Druhý jmenovaný se v zápase trefil hned dvakrát. Další duel Pražané odehrají v úterý v Kralupech.

22. kolo, 09.12.2023 v 18:00

HC Děčín

10:3

(1:1, 5:0, 4:2)

Branky a nahrávky: 5. Nezbeda (Brož), 25. Smola (Jursa), 27. Sýkora (Jursa, Starý), 36. Tůma (Brož, Nezbeda), 37. Černý (Parshakov, Kučera), 39. Tůma (Nezbeda, Faigl), 43. Nezbeda (Brož, Faigl), 45. Smola (TS), 54. Tůma (Brož, Nezbeda), 57. Faigl (Brož, Nezbeda) – 19. Šťastný (Vlček, Bříška), 45. Urban (Duda, Novák), 53. Urban (Stejskal, Vlček). Rozhodčí: Domský – Kurtin, Beneš. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 392. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1, 7:2, 8:2, 8:3, 10:3.

HC Děčín: Petrásek – Brož (A), Bartoň, Kučera, Zedek, Starý, Kaltenböck – Tůma (A), Nezbeda, Faigl (C) – Smola, Černý, Parshakov – Sýkora, Jursa, Macek – Chovanec.

HC Kobra Praha: Frolík (41. Simon) – Stejskal, Duda, Dudáček, Pelant, Dráb, Horáček – Vlček, Šťastný (C), Bříška – Houška, Urban, Novák – Míšek, Petrák, Janča – Kvasnička.