10.09.2023

Béčko zahájilo sezónou výhrou 5:1

Martina Nová

Vstup do sezóny se kobřímu béčku povedl na výbornou. Od první třetiny udalo jasný směr a v 6. minutě otevřel skóre David Šálek. V polovině zápasu na něj navázal Lukáš Michalů a Kobra vedla na domácím ledě 2:0. Branickým se vydařil rovněž vstup do třetí části, kdy si vybudovali až čtyřbrankový náskok zásluhou Matyáše Hrubého a Richarda Muchy. Přestože hosté snížili v závěru duelu, na konečných 5:1 upravil stav Tomáš Gron.

1. kolo, 10.09.2023 v 12:30

HC Smíchov 1913

5:1

(1:0, 1:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 6. Šálek (Frič), 32. Michalů (Hrubý), 44. Hrubý (Michalů, Frič), 54. Mucha (Frič), 57. Gron (Zmeškal, Sovík) - 55. Talácko (Frank). Rozhodčí: Flegl, Figer, Mihálová. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.

HC Kobra Praha: Mouček (Kadlec) - Zmeškal, Maciboba, Svoboda, Gron, Procházka, Frič - Mucha, Sovík, Šálek, Hrubý, Zemánek, Zmeškal, Michalů, Tůma

HC Smíchov 1913: Černík (Simer) - Krupka, Šafránek, Krejčí, Švarc, Fetterle, J. Kasík, Štefan - F. Kasík, Bechný, Talácko, Homolka, Šnajdr, Marek, Pressler, Frank, Kovář, Vyskočil