03.02.2024

Béčko otočilo vývoj zápasu a porazilo Černošice 6:2

Martina Nová

Odhodlání předvedlo kobří béčko na ledě Černošic. Proti tamnímu béčku dvakrát dotahovalo gólovou ztrátu, nicméně v polovině zápasu nastal zlom, a pak už padaly góly pouze do černošické svatyně. Utkání se neobešlo bez dvou pětiminutových trestů s předčasným odchodem do kabin, to ale nemohlo Pražanům radost pokazit. Domů si totiž odvezli výhru 6:2

20. kolo, 03.02.2024

SK Černošice

Branky a nahrávky: 3. Ottomanský (Nový, Sem), 28. Ottomanský (Minář) - 4. Gron (Mucha, Hrubý), 28. Gron (Mucha, Frič), 34. Mužík (Sovík, Šubrt), 42. Sovík (Svoboda), 56. Šubrt (Mužík, Maciboba), 57. Gron (Mucha, Maciboba). Rozhodčí: Procházka - Anděl, Černý. Vyloučení: 3:6, navíc Češka 5 min + do konce utkání, Zemánek 5 min + do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 36. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:6.

SK Černošice: Netopil - Češka, Halbych, Sem, Papaj, Ureš, Škvor - Šikula, Veselý, Ottomanský, Voska, Nový, Košař, Slapnička, Krůta, Chylík, Škarda, Minář, Hanžl.

HC Kobra Praha: Mouček - Frič, Svoboda, Procházka, Maciboba - Mužík, Gron, Veselský, Hrubý, Zemánek, Šubrt, Šálek, Štefan, Sovík, Michalů, Mucha.