06.02.2019

Fantazie! Kobra zdemolovala Klatovy a přiblížila se k play-off

Tak to se velmi vyvedlo! Kobra už od počátku nastartovala na klatovském ledě velmi vysoké otáčky, čímž postupně navyšovala své vedení až na konečných 5:2, díky kterým se ještě více přiblížila k hranicím pro postup do play-off. Na Děčín jí totiž chybí pouhý jeden bod. Na výhře se navíc dvěma góly blýskl Tomáš Šťastný.

37. kolo, 06.02.2019 v 18:00

SHC Klatovy

2:5

(0:2, 1:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 23. Princl (Kolda), 57. Roubal D. (Rubner) – 6. Ryzák (Šmerha, Kasík), 11. Šťastný (Šteiner, Kysela), 45. Šťastný (Šmerha, Verbík R.), 49. Antončík (Šergl), 58. Šmerha (Šťastný, Kasík). Rozhodčí: Hucl - Sedláček, Zimmermann. Vyloučení: 7:9. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 220. Střely na branku: 39:29. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5.

SHC Klatovy: Beran – Šiller, Staněk, Slavík (C), Leština, Houfek, Sysel – Rubner, Reitspies, Matiášek, Michel, Tulačka (A), Roubal J., Uhlík, Kolda, Roubal D. (A), Princl.

HC Kobra Praha: Sochůrek – Semrád, Kasík, Schejbal, Verbík J., Verbík R. (A), Ryzák – Netolický, Kysela, Patočka, Šteiner Da., Nestrašil, Šergl, Šteiner Do., Šmerha, Šťastný, Hlinka, Antončík (C).