10.10.2021

Ženy si připisují první prohru, nestačily na náchodské Holkey

Utkání s Náchodem by se dalo shrnout: Kobry porazila Pavlína Malinová. Ta se prosadila postupně čtyřikrát. První branku dala ve 2. minutě, poslední v 18., kdy využila přesilovku. Další puky již ze své sítě domácí brankářka Veronika Voříšková lovit nemusela. Ve druhé části žádná branka nepadla, v té třetí se prosadily pouze domácí. Nejprve v 53. minutě snížila Denisa Kocourková, v 56. přidala gól Veronika Prošková. Tato branka se ukázala být jako poslední v utkání, soupeřky se tak rozešly za stavu 2:4.

4. kolo, 10.10.2021 v 12:15

Holkey Náchod

2:4

(0:4, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 53. Kocourková (Prošková), 56. Prošková (Václavíková, Tesařová) - 2. Malinová P. (Kratochvílová), 4. Malinová P. (Krtičková), 14. Malinová P. (Sedláčková), 18. Malinová P. (Krtičková). Rozhodčí: Kozák - Lužný, Mihálová. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 17. Střely na branku: 23:24. Průběh utkání: 0:4, 2:4.

HC Kobra Praha: Voříšková - Cvrkalová (C), Kocourková, Čtvrtníčková, Broďáková, Jandová - Kalašová, Tesařová (A), Prošková, Hrivňáková, Václavíková (A), Zvěřinová

Holkey Náchod: Samková - Kratochvílová, Nasvetrová (A), Foersterová, Pellyová - Svobodová, Sedláčková (C), Malinová P., Bártová Hovadová, Krtičková, Klamtová, Malinová J.