14.12.2019

Vítězná série béčka pokračuje, trvá již šest utkání

Poslední zápas, ve kterém záložní tým Kobry nevyhrál, byl na začátku listopadu po remíze s Hvězdou. Tento tým je i následujícím soupeřem branického výběru. Béčko vyhrálo již šest utkání v řadě, navíc celých devět utkání neprohrálo. Zápas se Smíchovem však jednoznačný nebyl, po dvou třetinách prohrávala Kobra na Nikolajce 3:1. Díky silné třetí třetině však dokázala otočit na konečných 5:3. Vítěznou branku vstřelil Robert Lacina, dvě branky má na kontě Jan Král. Jeho druhá branka pečetila konečně skóre, padla z trestného střílení. Braničtí stále vedou tabulku, na druhé TNP mají vysoký náskok pěti bodů.

14. kolo, 14.12.2019 v 17:00

HC Smíchov 1913

3:5

(1:1, 2:0, 0:4)

Branky a nahrávky: 2. Kasík F. (Frank), 39. Vecko (Štefan), 40. Král T. (Vecko, Veselý) - 9. Gron, 41. Král J. (Gron), 43. Lacina (Maciboba, Sládek), 50. Dostál (Sládek), 51. Král J. (TS). Rozhodčí: Vidim - Kozák, Nekvapil. Vyloučení: 3:11. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 21. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:5.

HC Smíchov 1913: Černík (47. Barták) - Kasík J., Kasík R., Schovánek (A), Švarc, Štefan, Kovář - Kasík F., Dongres Matěj, Dongres Marek (C), Frank, Sůva, Veselý, Vecko (A), Krupka, Vávra, Král T.

HC Kobra Praha: Mouček - Kohel, Maciboba (A), Sládek, Procházka, Kastner, Svoboda - Král J., Lacina (A), Michalů, Zmeškal D., Zemánek, Šubrt, Malovický, Gron (C), Mužík, Dostál.