12.03.2022

Kobry zakončily sezónu vynulováním Lovosic

Šimon Sýkora

Do zápasu vstupovaly hráčky Kobry již s tím, že první skončit nemohou. Děčín krátce před zahájením tohoto utkání zvítězil nad Jičínem a zajistil si tak vítězství v druhé lize. Utkání v Lovosicích začínalo pozvolna, první branka padla až ve druhé části, kdy se zkraje prosadila Anna Václavíková. Ve třetí třetině zvyšovaly Ema Jandová a Veronika Prošková. Nejvíce bodů v utkání si připsala Marie Čermáková, která se podílela asistencí na všech brankách svého týmu. Branku střežící Jaroslava Soukupová nepustila jediný puk za svá záda a Lovosice tak nevstřelily pražankám ani jednu branku ze čtyř utkání v celé sezóně.

20. kolo, 12.03.2022 v 13:30

HC Lovosice

Branky a nahrávky: 21. Václavíková (Čermáková), 45. Jandová (Čermáková), 48. Prošková (Václavíková, Čermáková). Rozhodčí: Zítka, Biedermann. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 20. Střely na branku: .

HC Lovosice: Hůlková - Soukupová, Vozárová (C), Volmutová, Kobyláková, Svobodová K. - Koukalová (A), Nademlejnská,Vnoučková, Juříčková, Svobodová D., Kančiová

HC Kobra Praha: Soukupová - Jandová, Kocourková, Cvrkalová (C), Broďáková - Hrivňáková, Jarolímková, Maříková, Václavíková (A), Matyašovská, Prošková, Tesařová (A), Čermáková, Zvěřinová, Šatrová, Musilová