05.10.2019

Kobry podruhé vyhrály s nulou, na svém ledě zdemolovaly Lovosice

Šimon Sýkora

Ačkoliv byly v zápase oficiálně domácí hráčky Lovosic, hrálo se na ledě Kobry. Ženy tak měly výhodu domácího prostředí, z které vytěžily maximum. Nejvíce bodů si při destibrankové kanonádě připsaly kapitánka Silvie Benešová (4+0) a Barbora Knoppová (1+3). Na gólmanku Jaroslavu Soukupovou šlo pouze 10 střel, všechny dokázala pochytat a připsala si tak drué čisté konto v sezóně.

5. kolo, 05.10.2019 v 09:45

HC Lovosice

Branky a nahrávky: 1. Benešová S. (Kalašová, Knoppová), 5. Knoppová (Tesařová), 7. Maříková (Jarolímková, Benešová D.), 33. Broďáková, 34. Václavíková (Prošková), 36. Benešová S., 41. Benešová S. (Broďáková, Knoppová), 48. Benešová S. (Knoppová, Kalašová), 58. Maříková, 59. Kocourková. Rozhodčí: Vokálová - Procházka, Svárovský. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 18. Střely na branku: 10:60.

HC Lovosice: Nováková M. - Vozárová (C), Nováková J., Zalabáková, Rehbergerová - Kučerová, Beznosková, Berešová, Vnoučková, Růžičková, Kančiová A., Soldatová, Koukalová, Kančiová Z.

HC Kobra Praha: Soukupová - Broďáková - Kocourková, Nebeská, Benešová D., Václavíková (A), Jarolímková, Prošková, Kalašová, Knoppová, Tesařová, Řezníčková, Benešová S. (C), Maříková