11.01.2020

Kobry otočily zápas s Jonsdorfem, doma vyhrály 5:3

V první třetině měly hráčky Kobry převahu, k brance to ale nevedlo. Až ve druhé třetině se jako první prosadily hostující hráčky, ve 36. minutě vedly již 3:0. Ještě v téže periodě odpověděly Silvie Benešová a Denisa Kocourková. Ve třetí třetině nejprve srovnala druhou brankou v zápase kapitánka Silvie Benešová. O minutu později vstřelila svou první branku ve svém premiérovém utkání Anna-Marie Peroutková, její branka nakonec byla vítězná. Skóre upravovala na finální stav Veronika Prošková.

14. kolo, 11.01.2020 v 17:15

ESC Jonsdorf

5:3

(0:0, 2:3, 3:0)

Branky a nahrávky: 38. Benešová S. (Knoppová), 39. Kocourková (Prošková), 47. Benešová S., 48. Peroutková (Prošková, Benešová D.), 53. Prošková - 23 Breite (Mertinke), 35. Steudtner, 36. Breite (Johanová). Rozhodčí: Lužný, Král. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 23. Střely na branku: 28:29. Průběh utkání: 0:3, 5:3.

HC Kobra Praha: Soukupová - Maříková, Fantová, Kocourková, Cvrkalová, Broďáková - Machatková (A), Knoppová, Benešová S. (C), Prošková, Benešová D., Václavíková (A), Peroutková

ESC Jonsdorf: Cahlová - Steudtner (C), Polke Ne., Karim (A) - Breite, Petrementová, Kunth, Schupp, Mertinke, Gebauer (A), Johanová, Polke Ni.