29.01.2020

Juniorka z tuhé bitvy s Chrudimí vytěžila dva body, rozhodl Ksandr

Juniorka na svém ledě ve středu přivítala předposlední Chrudim, nad kterou díky trefě Zmeškala ze druhé třetiny ještě minutu před koncem vedla o jeden gól. Pardubické zálohy sice nakonec zvládly vyrovnat a poslat utkání do prodloužení, po pouhých osmi sekundách nastavení však bylo hotovo. Jan Ksandr totiž svou rozhodující brankou přisoudil Kobře bod navíc a vrátil jí na průběžnou druhou pozici v tabulce skupiny Západ.

36. kolo, 29.01.2020 v 18:00

HC Chrudim

2:1

(0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 30. Zmeškal (Černý, Sup), 61. Ksandr (Mucha) – 60. Dubovčí (Odehnal, Hledík). Rozhodčí: Zeliska – Karda, Hána. Vyloučení: 6:4. Bez využití. Diváci: 45. Střely na branku: 30:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

HC Kobra Praha: Ondrík – Skalík, Ženíšek, Stejskal, Zmeškal (A), Škutina, Cichoň – Mucha (A), Sup, Janiurek, Ribarovski, Výrut, Šálek (C), Soeldner, Ksandr, Černý.

HC Chrudim: Matoušek – Hybeš, Pejzl, Dubovčí, Odehnal, Heligr (A), Votava, Prýl – Matušek, Felcman, Hebek, Cimburek, Hykl, Hrdlička, Formánek (A), Langr (C), Půlpán, Hledík.