Junioři nenašli recept na Málka, se Vsetínem padli 0:2

Šimon Sýkora

První utkání play off přineslo velmi těsný výsledek. Junioři odehráli celý zápas srdnatě a s velkým nasazením, nepodařilo se jim ale překonat vsetínskou obranu. Krátce po polovině utkání se prosadil Jan Vašenka, jehož branka se následně ukázala jako vítězná. Ve třetí třetině ještě skóre upravoval Jakub Apolenář. Skvělý výkon předvedl brankář Matyáš Ondrík, který pochytal 48 z 50 střel soupeře. Hostující Jakub Málek potřeboval 25 zákroků na udržení čistého konta. Další utkání, hrané opět v Braníku, je na programu zítra.

ČF1, 03.03.2020 v 16:30

VHK ROBE Vsetín

Branky a nahrávky: 33. Vašenka (Apolenář, Vrána), 53. Apolenář (Riedl, Vrána). Rozhodčí: Glanc - Hanger, Axman. Vyloučení: 4:2. Bez využití. Diváci: 76. Střely na branku: 25:50.

HC Kobra Praha: Ondrík - Skalík, Skorčík, Ženíšek, Škutina, Zmeškal (A), Pelant, Cichoň - Mucha (A), Sup, Černý, Káninský, Výrut, Ksandr, Janiurek, Šálek (C), Ribarovski

VHK ROBE Vsetín: Málek - Pernický, Zeman, Houser, Holáň, Kožený, Riedl, Ondračka (A), Veselý, Hilšer, Apolenář, Vašenka, Pospíšil, Vrána, Novosad, Klímek (C), Baďura, Vavřík, Frimel