28.02.2019

Dorost sahal po třech bodech, proti Pirátům nakonec bral jen jeden

Smolný závěr přinesl duel šestnáctého kola druhé části letošního ročníku extraligy dorostu mezi Kobrou a Chomutovem. Domácí po trefě Stejskala v pětapadesáté minutě vedli nad Piráty o dvě branky, hosté však nakonec dvěma góly v oslabení vyrovnali a v prodloužení rozhodli o svém celkovém úspěchu. Vrzalovi svěřenci se tak k záchraně mezi elitou přiblížili aspoň jedním bodem.

34. kolo, 28.02.2019 v 16:00

Piráti Chomutov

4:5pr.

(2:2, 1:0, 1:2 - 0:1)

Branky a nahrávky: 4. Sekula (Tichý, Bauer), 12. Tůma (Strnad, Svoboda J.), 28. Nápravník (Svoboda J.), 55. Stejskal (Bucek, Strnad) – 5. Koblížek (Spudich, Döring), 20. Němec (Svoboda T., Kulich), 55. Vostiňák (Čech, Döring), 60. Döring (Kulich, Pöschl), 61. Němec (Svoboda T.). Rozhodčí: Glanc – Schopf, Juránek. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:3. V oslabení: 0:2. Diváci: 59. Střely na branku: 31:35. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:5.

HC Kobra Praha: Tuček (Černý) – Kalajev, Stejskal, Bucek, Mašek, Bartoň, Frydrich – Král (C), Tichý (A), Nápravník, Rajilič, Sekula, Valenta, Halfar, Strnad, Svoboda J., Tůma, Bauer.

Piráti Chomutov: Malant (Ciple) – Němec, Frollo, Husinecký, Pöschl (A), Martínek – Spudich, Koblížek, Iljuk, Kulich (A), Svoboda T. (C), Čech, Vostiňák, Kalčík, Döring, Ekrt.